Hakkımızda

Mineraller A.Ş.

Mineraller A.Ş. 1989 yılında  Hayvan Sağlığı, Hayvan Besleme ve Çevre Koruma alanında  kurulmuş ve  hayatına başlamıştır. Ülkemizin ilk yalama bloğu olarak kabul edilen MINEFOSKA (MFK) Yalama bloğu üretimi ve bunu diğer yenilikçi ürünler izlemiştir.        


MFK ismiyle uzman kadrosu ile üretime devam eden şirketimiz, aynı yıl Yem Katkı Maddeleri üretimi başlamıştır. Ülkemizin hayvancılık ihtiyaçları içinde ORGANİK MINEFOSKA Yem Katkı Maddeleri ve Yalama Blok adı altında dengeli büyüme öngörüsü ile üretilen mallarını, etkin bir dağıtım ağı kurarak ülkenin her bölgesine ulaştırmayı başarmıştır. 

Hedefimiz ". Kaliteyi hak eden Türk Çiftçisi için en iyi yi üretmek" Üreticinin yanında olmak ve dünyada alanında uzman şirketler ile işbirliği çalışmaları yaparak Hayvan Besleme, Hayvan Sağlığı ve Çevresel Koruma alanında en iyi olmaktır.

Pazarlama stratejisine uygun olarak, hayvan besleme ile ilgili çiftçilerin talepleri bizim geri bildirim süreci, kalkınma ve modernizasyon çalışmaları ile uygulamaya konulur  

Misyonumuz ulusal ekonomiye hayvancılığın katkısının arttırılması, hayvan besleme ve bakım çözümleri ile tüketicinin karar verme sürecin de ekonomik fayda elde etmektir.

Vizyonumuz Sağlıklı ürünler, Hayvan Besleme, Koruyucu Hizmetlerinde iyiyi üreterek, kendi alanında lider bir şirket olmak ve bunu sürdürebilmektir.